O firmie

Ponad 30 lat na rynku

Szanowni Państwo!

Flexodruk to jeden z wiodących producentów etykiet. Działamy na rynku od ponad 30 lat, ciesząc się uznaniem naszych klientów.

Flexodruk
Doświadczenie

Doświadczenie

Współpracujemy ze znaczącymi firmami w dziedzinie produkcji wyrobów mięsnych, nabiałowych jak również przemysłu chemicznego, kosmetycznego, itd.

Szybkość realizacji zamówienia

Szybkość realizacji zamówienia

Maksymalnie szybką reakcje na Państwa zamówienia, uzyskujemy dzięki własnemu studio projektowemu oraz własnej przygotowalni CTP i znacznej bazie wykrojników etykiet. Redukuje to czas oczekiwania na końcowy produkt. Dysponujemy również własnym transportem.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Firma gwarantuje najwyższą jakość wyrobów, co potwierdzają nasi liczni odbiorcy. Dzięki współpracy z czołowymi dostawcami na rynku poligraficznym, możemy poszczycić się znakomitymi wynikami w dziedzinie jakości, jak również terminowości zamówień. Osiągamy to dzięki nowemu parkowi maszyn, oraz kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji. Działamy zgodnie z najnowszą normą ISO 9001:2015

Owocna współpraca

Owocna współpraca

Oferujemy Państwu współpracę i pomoc w celu osiągnięcia dobrych wyników handlowych w sprzedaży Waszych produktów. Nasze studio graficzne ułatwi Państwu wykonanie projektu nowych wzorów etykiet.

Zapraszamy do współpracy, pozostając do Państwa dyspozycji.

Biuro obsługi klienta

Współwłasciciel

Edyta Źrebiec-Frączek

Kierownik zakładu

Artur Szafarz

Pełnomocnik ds. Jakości - Kierownik Zakładu

Paweł Frączek

Grafik komputerowy

Michał Szopa

Grafik komputerowy

Konrad Bobula

EnglishPolish